Augusztus 1-től emeli az Xbox Series X|S konzolok árát a Microsoft

1 órával ezelőtt 0
A Microsoft bejelentette, hogy augusztus 1-től emeli az Xbox Series X|S konzolok árát, miközben a 2 TB-os Series X gyártását leállítják.
Olvasd el a teljes "Augusztus 1-től emeli az Xbox Series X|S konzolok árát a Microsoft" cikket a Liked.hu-n